Ця кампанія закрита.Туреччина: Члени профспілки намагаються відстояти ліси Джераттепе

LabourStart веде цю кампанію спільно з Інтернаціоналом будівельників і деревообробників, який об'єднує 335 профспілок в 131 країні світу, а також з TARIM ORMAN-IS, Профспілкою працівників сільського і лісового господарства Туреччини, Асоціацією «Green Artvin», яка вже 20 років захищає регіон Джераттепе від вирубки лісу та розгортання гірничодобувного комплексу.

Жителі турецького регіону Джераттепе ведуть боротьбу за збереження своєї землі від екологічної катастрофи. Вже протягом багатьох років гірничодобувна компанія «Cengiz Holding» намагається вирубати місцеві ліси для видобутку золота, срібла та міді. Розгортання кар'єра призведе також до отруєння води і повної непридатності регіону для сільського господарства.

У лютому 2016 роки багатотисячна демонстрація проти вирубки лісу, кістяк якої складали члени профспілки TARIM ORMAN-IS, співробітники місцевого лісгоспу, була жорстоко розігнана поліцією, а робітники отримали погрози примусового переміщення в інші регіони країни в разі, якщо вони продовжать брати участь в протестах.

Профспілка TARIM ORMAN-IS впевнена: боротьба в Джераттепе - це не просто спроба зберегти унікальну екосистему та робочі місця. Це боротьба за майбутнє планети, оскільки вирубки лісу загрожують подальшою зміною клімату.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
ozelkalem@ormansu.gov.tr, ozelkalem@artvin.gov.tr, cengizinfo@cengiz.com.tr, e-posta@tarimorman-is.org