Ця кампанія закрита.Міністерство освіти Еквадору намагається заборонити профспілку вчителів

LabourStart веде цю кампанію спільно з Інтернаціоналом освіти, що об'єднує 396 організацій педагогів та інших працівників освітніх установ в 171 країні світу і нараховує 32,5 мільйона членів.

Уряд Еквадору порушив кримінальну справу з метою розпуску національної профспілки вчителів UNE у відповідь на публічні заяви профактивістів про систематичне порушення владою прав працівників на об'єднання, зроблених на конференції МОП і Комітету з прав людини ООН в 2016 році.

Міністерство освіти країни виправдовує необхідність розпуску UNE реалізацією урядового Указу 16 про реєстрацію некомерційних організацій. Однак на початку року Міністерство праці Еквадору запевнило МОП, що цей самий указ не застосовується до профспілок, оскільки країна поважає свободу об'єднання.

Інтернаціонал освіти EI-IE і UNE вимагають зупинити судовий процес проти профспілки вчителів і поважати основні права працівників освіти та їх організацій.

Підпишіть петицію до міністра освіти Еквадору Аугусто Еспіноса Андраде!
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
augusto.espinosa@educacion.gob.ec, freddy.penafiel@educacion.gob.ec, leonardo_berrezueta@trabajo.gob.ec, onuginebra@mmrree.gob.ec, embassy@ecuador.org, rights@ei-ie.org