Білорусь: зупинити переслідування профспілкових лідерів!

Спільно з IndustriALL та Міжнародною конфедерацією профспілок.

2 серпня 2017 року білоруська влада затримали для допиту Геннадія Фединiча, голову Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП) і члена Виконавчого комітету Глобального союзу IndustriALL, Ігоря Комлика, головного бухгалтера профспілки РЕП і голову Мінської міської організації РЕП.

Обидва лідери зараз знаходяться під слідством за ймовірне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, що загрожує позбавленням волі від 3 до 7 років. Ігор Комлик знаходиться у в'язниці з 2 серпня. Звинувачення в ухилянні від сплати податків стосуються солідарної допомоги, отриманої профспілкою в 2011 році, і не можуть розглядатися як особисті доходи. Ці звинувачення - безпідставні та спрямовані на підрив профспілки в помсту за активну громадянську позицію профспілкових лідерів і роботу профспілки щодо захисту соціальних та економічних інтересів трудящих Білорусі.

Підтримайте кампанію і виступіть з вимогою негайного звільнення Ігоря Комлика та припинення кримінального переслідування щодо нього та Геннадія Фединіча.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Stop spam!
Enter the number 3519 here:

Thank you

Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
contact@president.gov.by; belarus.geneva@mfa.gov.by; mail@mfa.gov.by; info@prokuratura.gov.by