Ця кампанія закрита.Білорусь: зупинити переслідування профспілкових лідерів!

Спільно з IndustriALL та Міжнародною конфедерацією профспілок.

2 серпня 2017 року білоруська влада затримали для допиту Геннадія Фединiча, голову Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП) і члена Виконавчого комітету Глобального союзу IndustriALL, Ігоря Комлика, головного бухгалтера профспілки РЕП і голову Мінської міської організації РЕП.

Обидва лідери зараз знаходяться під слідством за ймовірне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, що загрожує позбавленням волі від 3 до 7 років. Ігор Комлик знаходиться у в'язниці з 2 серпня. Звинувачення в ухилянні від сплати податків стосуються солідарної допомоги, отриманої профспілкою в 2011 році, і не можуть розглядатися як особисті доходи. Ці звинувачення - безпідставні та спрямовані на підрив профспілки в помсту за активну громадянську позицію профспілкових лідерів і роботу профспілки щодо захисту соціальних та економічних інтересів трудящих Білорусі.

Підтримайте кампанію і виступіть з вимогою негайного звільнення Ігоря Комлика та припинення кримінального переслідування щодо нього та Геннадія Фединіча.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
contact@president.gov.by; belarus.geneva@mfa.gov.by; mail@mfa.gov.by; info@prokuratura.gov.by