Ця кампанія закрита.Камбоджа: Підтримайте робітниць закритої фабрики, що борються за погашення боргів із зарплати

LabourStart веде цю кампанію спільно з Радою профспілки Workers United Canada Council, Maquila Solidarity Network і Clean Clothes Campaign. Workers United - бойова профспілка, що об'єднує 150 000 працівників легкої та текстильної промисловості, торгівлі та сфери послуг в США та Канаді.

Раптове закриття камбоджійської текстильної фабрики «Chung Fai Knitwear», яка виробляла одяг під брендами Marks&Spencer (Великобританія), Nygård (Канада) і Bonmarché (Великобританія), не тільки залишило 208 її співробітниць без роботи, але жінки так і не отримали ні зарплати, ні належної їм за законом компенсації у зв'язку із звільненням.

Працівниці почали боротьбу за свої права, окупувавши фабрику, щоб не допустити продажу обладнання та інших активів підприємства. Одночасно вони подали позов до суду і проводять акції протесту у представництв компаній-клієнтів і міністерства праці. Вони написали листа клієнтам з проханням зустрітися з їх представниками і допомогти. Але нічого не допомогло.

Сьогодні вони продовжують боротьбу за підтримки профспілок і правозахисних організацій, вимагаючи від глобальних брендів взяти на себе відповідальність за тих, хто випускає продукцію під їх марками, і забезпечити виплату їм належних грошей.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
corporate.press@marks-and-spencer.com, Nygard.Public.Relations@Nygard.com, bonmarche.sc@fticonsulting.com, info@workersunitedunion.ca