Ця кампанія закрита.Іран: Звільнити Резу Шахабі та Есмаїлі Абді

LabourStart веде цю кампанію спільно з Інтернаціоналом освіти та Міжнародною федерацією транспортників.

Профспілкові активісти в Ірані піддаються безперервним переслідуванням з боку влади. Цивільні і профспілкові права заперечуються, а лідери організацій опиняються в тюрмах за свою роботу щодо захисту прав трудящих. Інтернаціонал освіти та Міжнародна федерація транспортників особливо стурбовані долею двох профактивістів: Рези Шахабі та Есмаїлі Абді.

Реза Шахаб, скарбник Профспілки працівників автобусних ліній Тегерана, знаходився в лікарні після того, як його здоров'я було підірване нелюдськими умовами ув'язнення. Однак недавно йому відмовили в продовженні лікування і повернули до в'язниці. Більш того, термін його ув'язнення був продовжений на 968 днів, під час яких він перебував у лікарні. 9 серпня Реза Шахаб приєднався до голодування в знак протесту щодо тортур та умов утримання у в'язницях Ірану.

Есмаїл Абді, лідер Професійної асоціації вчителів Тегерана, засуджений до шести років ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями. Його перевели в лікарню після 38-денного голодування проти триваючих гонінь щодо викладачів і проти неправосуддя в Ірані. Через два дні його повернули до в'язниці Евін. На короткий час вдалося домогтися його звільнення під заставу, але 27 серпня він був знову заарештований.

Підтримайте заклик до влади Ірану аби остаточно звільнити Есмаїла Абді та Резу Шахаба!
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
media@rouhani.ir, iran@un.int, mission.iran@ties.itu.int, secretariat@iranembassy.be, rights@ei-ie.org