Ця кампанія закрита.Корея: Страйкують працівники «Oracle»

LabourStart веде цю кампанію спільно з Глобальною профспілкою UNI, яка представляє 20 мільйонів фахівців і працівників обслуговування, членів 900 профспілок в секторах, які швидко розвиваються..

З 16 травня триває страйк працівників IT-гіганта «Oracle» в Кореї, який почався після того, як переговори щодо укладення першого колективного договору зайшли в глухий кут.

Профспілка працівників «Oracle-Корея» була створена в жовтні 2017 року, перш за все, через невдоволення співробітників несправедливою і непрозорою системою оплати праці. Більшість з них працювало по 80-100 годин на тиждень, а зарплата не підвищувалася вже 10 років. У той же час, всього за рік було несправедливо звільнено понад 100 співробітників. Компанія також відмовилася визнавати обраних профспілкових лідерів.

«Oracle» - одна з найбільших компаній з виробництва програмного забезпечення в світі; в 2017 році вона показала рекордний прибуток в 9 мільярдів доларів США. Ларрі Еллісон - один із засновників і виконавчий директор корпорації - є восьмим у списку найбагатших людей світу.

Підпишіть лист «Oracle-Корея» з вимогою негайно визнати профспілку і вступити з ним в конструктивні переговори, а також припинити експлуатацію працівників, завдяки праці яких, компанія і є такою успішною.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
Hyoung.lae.kim@oracle.com, uni.icts.global.union@gmail.com