Україна: шахтарі потребують підтримки в їхній боротьбі за гідні умови

У партнерстві з КВПУ - Конфедерацією вільних профспілок України та IndustriALL яка представляє 50 мільйонів робочих з 140 країн в гірничодобувній, енергетичній та виробничій галузях, яка веде боротьбу за кращі умови праці та права профспілок по всьому світу.

3 вересня шахтарі шахти «Жовтнева» ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (КЗРК) розпочали акцію протесту під землею, вимагаючи підвищення заробітної плати і припинення порушень правил техніки безпеки на робочому місці, поліпшення умов праці та збереження пенсійних пільг через важкі умови праці. Протести поширилися на ще три шахти - «Гвардійська», «Тернівська», «Батьківщина», де під залишилися майже 400 працівників.
Станом на 18 вересня близько 170 протестуючих шахтарів все ще залишаються під землею. Здоров'я протестуючих погіршується через нездорове навколишнє середовище. Члени сімей провели акції солідарності в Кривому Розі та Києві. Також є повідомлення про тиск, який чиниться на шахтарів і членів їх сімей.
Ви можете підтримати шахтарів ПАТ Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК) і надіслати повідомлення адміністрації підприємства.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Stop spam!
Enter the number 4524 here:

Thank you


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Yes:
No:Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
krruda@krruda.dp.ua, izdat.co@gmail.com