Ця кампанія закрита.Німеччина: Керівництво Ameos звільняє працівників і відмовляється від колективних переговорів!


У співпраці з Ver.di, німецькою Профспілкою працівників сфери обслуговування і EPSU - Європейською Спілкою Держслужбовців, яка представляє 8 мільйонів членів.

Співробітники приватної медичної компанії Ameos в Німеччині вимагають підвищення заробітної плати відповідно до колективного договору. У Східно-Німецькій землі Саксонія-Ангальт медичні сестри отримують в середньому на 500 євро менше, ніж медсестри в інших лікарнях.
Однак, компанія Ameos відмовляється підписувати колективний договір з профспілкою Verdi. Після масового короткострокового страйку в листопаді керівництвом AMEOS були без попереднього повідомлення звільнені 14 співробітників. Адміністрація погрожує звільнити ще 800 людей, якщо протести триватимуть. У відповідь співробітники почали безстроковий страйк. Їх основна вимога - підвищення зарплати. Конкурентоспроможні зарплати допомогли б залучити нових співробітників. Гідний рівень медичної допомоги має бути регіональним пріоритетом незалежно від фінансових витрат.
Медпрацівникам необхідна ваша підтримка в їх боротьбі. Будь ласка, підтримайте їх листами солідарності, спрямованими директору регіонального філілалу Frank-Ulrich Wiener і генеральному директору AMEOS Dr. Axel Paeger.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
info@ameos.ch