Білорусь: Профспілкова діяльність не є екстремізмом!

``````````
У партнерстві з Асоціацією "Салідарність", яка була заснована в Бремені білоруськими профспілковими активістами, що виїхали з Білорусі з міркувань безпеки. Організація була створена для підтримки тих профспілкових активістів, які були заарештовані та засуджені режимом Лукашенка. Асоціація "Салідарність" надає гуманітарну, юридичну та інформаційну допомогу цим людям та їхнім родинам, а також закликає всіх небайдужих долучитися до боротьби за звільнення політв'язнів. Кампанія проводиться у партнерстві з Білоруським конгресом демократичних профспілок, Міжнародною конфедерацією профспілок (МКП), Міжнародною профспілкою працівників харчової промисловості (IUF), IndustriALL глобальною профспілкою та Інтернаціоналом громадського обслуговування (PSI).
19 квітня 2022 року десятки профспілкових лідерів та активістів Білоруського конгресу демократичних профспілок були заарештовані. Причиною арештів стала публічна антивоєнна позиція профспілок і критика білоруської влади за порушення фундаментальних прав людини. Понад 30 профспілкових активістів були засуджені до 9 років за сфабрикованими звинуваченнями за свою позицію. Усі демократичні профспілки були ліквідовані, а профспілкова діяльність заборонена. Профспілкових активістів і працівників, помічених у протестах 2020 року, звільняють. Звільнені працівники не можуть знайти роботу, а їхні сім'ї залишаються без засобів до існування. Ув'язнених профспілкових лідерів масово заносять до списків екстремістів і терористів. Профспілки мають повне право вільно діяти і захищати права та інтереси своїх членів. Репресії та переслідування повинні припинитися, а політичні в'язні повинні бути звільнені!

Відео


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Stop spam!
Enter the number 5265 here:

Thank you


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Yes :
No :Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
zaidarnast@gmail.com