Алжир: Уряд посилює тиск на незалежну профспілку


LabourStart веде цю кампанію спільно з IndustriALL, Міжнародною спілкою харчовиків IUF, Інтернаціоналом громадського обслуговування PSI і Міжнародною конфедерацією профспілок.

Уряд Алжиру посилює тиск на незалежну профспілку SNATEGS, яка об'єднує працівників державної енергетичної компанії SONELGAZ. Сотні членів і активістів профспілки були звільнені або зазнали переслідувань за сфабрикованими справами. Їх єдина провина - членство в профспілці.

В травні 2017 року уряд анулював реєстрацію SNATEGS; президент профспілки Рауф Меллал був засуджений до шести місяців тюремного ув'язнення. Це сталося після того, як організація оприлюднила факти корупції та шахрайства в енергетичному секторі, де державна компанія десятиліттями завищувала рахунки мільйонів користувачів.

Зараз уряд намагається повністю знищити профспілку. 3 грудня міністр праці Алжиру оголосив, що SNATEGS, нібито, провела збори і саморозпустилася! При цьому подібних зборів не було, а розпуск профспілки, за статутом, можливий тільки на національній конференції.

SNATEGS продовжує боротьбу та гостро потребує підтримки. Направте лист уряду Алжиру, зажадавши припинити війну проти профспілки, дотримуватися основоположних прав працівників, відновити реєстрацію SNATEGS, зняти всі звинувачення з Рауфа Меллалу та інших активістів і повернути на роботу всіх несправедливо звільнених членів організації.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Stop spam!
Enter the number 3684 here:

Thank you

Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
president@el-mouradia.dz, contact@mission-algeria.ch, info@ambassade-algerie.ch, chancellerie@amb-algerie.fr