Казахстан: Зупинити репресії та фізичні розправи стосовно лідерів незалежних профспілок!

спільно з Міжнародною конфедерацією профспілок (МКП), Глобальним союзом IndustriALL, Конфедерацією незалежних профспілок Республіки Казахстан (КНПРК), Конфедерацією праці Росії (КПР), норвезькою профспілкою Industri Energi, Фондом імені Артура Свенссона (Норвегія).

Руки геть від Лариси Харькової, Єрлана Балтабая та Дмитра Сенявського!

У Казахстані триває низка репресій та фізичного насильства по відношенню до лідерів і активістів незалежного профспілкового руху. 25 вересня 2018 року було порушено кримінальну справу стосовно керівника Галузевої профспілки працівників паливно-енергетичного комплексу Єрлана Балтабая. Тепер Єрлан Балтабай, як раніше інші незалежні профспілкові лідери, зіткнувся з кримінальним переслідуванням, що представляє собою неприкрите втручання у внутрішні справи профспілок. 10 листопада 2018 року піддався нападу і жорстокому побиттю з боку групи невідомих голова місцевого відділення Галузевої профспілки працівників паливно-енергетичного комплексу Карагандинської області Дмитро Сенявський. Потрібна ваша підтримка, щоб закликати владу Республіки Казахстан негайно покласти край переслідуванням і розправам щодо лідерів незалежних профспілок і забезпечити свободу та безпеку профспілкової діяльності в країні.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Stop spam!
Enter the number 3947 here:

Thank you





Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
akorda.press@gmail.com, mission@kazakhstan-geneva.ch, geneva@mfa.kz, kazakhstan@un.int, press@mfa.kz, knprkcampaign@gmail.com