Ця кампанія закрита.



Казахстан: Зупинити репресії та фізичні розправи стосовно лідерів незалежних профспілок!

спільно з Міжнародною конфедерацією профспілок (МКП), Глобальним союзом IndustriALL, Конфедерацією незалежних профспілок Республіки Казахстан (КНПРК), Конфедерацією праці Росії (КПР), норвезькою профспілкою Industri Energi, Фондом імені Артура Свенссона (Норвегія).

Руки геть від Лариси Харькової, Єрлана Балтабая та Дмитра Сенявського!

У Казахстані триває низка репресій та фізичного насильства по відношенню до лідерів і активістів незалежного профспілкового руху. 25 вересня 2018 року було порушено кримінальну справу стосовно керівника Галузевої профспілки працівників паливно-енергетичного комплексу Єрлана Балтабая. Тепер Єрлан Балтабай, як раніше інші незалежні профспілкові лідери, зіткнувся з кримінальним переслідуванням, що представляє собою неприкрите втручання у внутрішні справи профспілок. 10 листопада 2018 року піддався нападу і жорстокому побиттю з боку групи невідомих голова місцевого відділення Галузевої профспілки працівників паливно-енергетичного комплексу Карагандинської області Дмитро Сенявський. Потрібна ваша підтримка, щоб закликати владу Республіки Казахстан негайно покласти край переслідуванням і розправам щодо лідерів незалежних профспілок і забезпечити свободу та безпеку профспілкової діяльності в країні.




Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
akorda.press@gmail.com, mission@kazakhstan-geneva.ch, geneva@mfa.kz, kazakhstan@un.int, press@mfa.kz, knprkcampaign@gmail.com