Ця кампанія закрита.Йорданія: звільнити лідерів асоціації вчителів!

У співпраці з Інтернаціоналом Освіти Education International, - глобальною федерацією, яка об’єднує 384 профспілок в 178 країнах, із загальною чисельністю 32,5 мільйона чоловік.

Інтернаціонал Освіти (EI) просить робочих і профспілкових діячів закликати владу Йордану негайно звільнити з-під варти профспілкових лідерів і скасувати незаконне рішення про призупинення профспілкової діяльності Йорданської асоціації вчителів. 25 липня служби безпеки заарештували профспілкових лідерів, провели обшуки в офісах профспілки і призупинили діяльність всієї профспілки на 2 роки. Йорданська асоціація вчителів критикувала уряд за неефективні дії в боротьбі з кризою, яка викликана коронавірусною інфекцією. У той же день для придушення мирних демонстрацій, ініційованих членами асоціації на захист прав профспілок, владою були задіяні загони поліції спеціального призначення.
Уряд Йорданії використовує закон про надзвичайний стан, прийнятий в березні минулого року, для обмеження громадянських і політичних прав.
Підпишіть звернення на підтримку негайного і беззастережного звільнення профспілкових лідерів, і гарантій забезпечення основоположних прав вчителів та працівників сфери освіти в Йорданії.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
moecs@moe.gov.jo, info@mol.gov.jo