Ця кампанія закрита.Білорусь: звільнити профспілкових лідерів і активістів


У партнерстві з БНП та Глобальним союзом IndustriALL.

Після фальсифікації виборів і крайнього насильства з боку сил безпеки проти мирних демонстрантів Сергій Черкасов і його колеги оголосили страйк на підприємстві «Білоруськалій», яке виробляє калійні добрива, щоб мирно вимагати свободи, демократії та поваги.
Сергій – співробітник «Білоруськалію» і заступник голови Білоруської незалежної профспілки (БНП), членської організації IndustriALL. За останні два місяці Сергія тричі судили за участь в публічних заходах в Солігорську, де шахтарі «Білоруськалію» оголосили страйк на знак протесту проти фальсифікації виборів. З тих пір десятки активістів і членів страйкового комітету «Білоруськалію» були притягнуті до відповідальності, піддавалися погрозам, штрафам і позбавленням пільг за свою діяльність. Зараз Сергій та троє його товаришів, члени БНП, Павло Пученя, Юрій Корзун і Анатоль Бокун знаходяться у в'язниці. Один вирок змінювався іншим, поки вони відбували попередній термін.
Підтримайте вимогу БНП і IndustriALL припинити переслідування співробітників «Білоруськалію» за участь у страйку і тих, хто продовжує «працювати за інструкціями» на «Білоруськалії». Вимагайте негайного звільнення лідера БНП Сергія Черкасова, профспілкових активістів Павла Печены і Юрія Корзуна, а також співголови страйкового комітету Анатоля Бокуна.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
Strunevsky@house.gov.by, murina@house.gov.by