Ця кампанія закрита.Норвегія: «Sekkingstad» і «Sund», припиніть нищити профспілку!

LabourStart веде цю кампанію спільно з Норвезькою профспілкою харчовиків NNN, що об'єднує близько 30 000 працівників, зайнятих у виробництві продовольства і суміжних галузях, і Міжнародною спілкою харчовиків IUF, яка представляє більше 10 мільйонів трудящих харчової та тютюнової промисловості, ресторанно-готельного обслуговування, громадського харчування, об'єднаних в 414 організацій в 128 країнах світу.

Восени 2017 року до працівникам рибного заводу «Norse Production» довелося страйкувати 35 днів, щоб домогтися підписання колективного договору. Ця фірма була дочірнім підприємством корпорації «Sekkingstad AS», що поставляє норвезький лосось більш ніж ста торговим і переробним підприємствам по всьому світу. Річний оборот «Sekkingstad AS» в 2017 році перевищив 2 млрд. норвезьких крон або 210 млн. євро.

Але незабаром після укладення колдоговору власники оголосили про банкрутство «Norse Production». Втім, через кілька днів «Sekkingstad AS» вже створила нову «дочку», на тих же виробничих потужностях, а також з тим же менеджментом - «Sund Laksepakkeri». Нова компанія не прийняла на роботу жодного з членів профспілки «Norse Production»; виявився втраченим і колдоговір.

Очевидно, що і банкрутство, і створення нової фірми були проведені «Sekkingstad AS», щоб позбутися профспілки та колдоговору. Ми не можемо погодитися з такою кричущою антипрофспілковою політикою.

Направте листи протесту менеджменту «Sekkingstad» і «Sund Laksepakkeri».
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
eva@sundlaksepakkeri.no, kjersti@sundlaksepakkeri.no, liudas@sundlaksepakkeri.no, piotr@sundlaksepakkeri.no, baard@sekkingstad.no