Норвегія: «Sekkingstad» і «Sund», припиніть нищити профспілку!

LabourStart веде цю кампанію спільно з Норвезькою профспілкою харчовиків NNN, що об'єднує близько 30 000 працівників, зайнятих у виробництві продовольства і суміжних галузях, і Міжнародною спілкою харчовиків IUF, яка представляє більше 10 мільйонів трудящих харчової та тютюнової промисловості, ресторанно-готельного обслуговування, громадського харчування, об'єднаних в 414 організацій в 128 країнах світу.

Восени 2017 року до працівникам рибного заводу «Norse Production» довелося страйкувати 35 днів, щоб домогтися підписання колективного договору. Ця фірма була дочірнім підприємством корпорації «Sekkingstad AS», що поставляє норвезький лосось більш ніж ста торговим і переробним підприємствам по всьому світу. Річний оборот «Sekkingstad AS» в 2017 році перевищив 2 млрд. норвезьких крон або 210 млн. євро.

Але незабаром після укладення колдоговору власники оголосили про банкрутство «Norse Production». Втім, через кілька днів «Sekkingstad AS» вже створила нову «дочку», на тих же виробничих потужностях, а також з тим же менеджментом - «Sund Laksepakkeri». Нова компанія не прийняла на роботу жодного з членів профспілки «Norse Production»; виявився втраченим і колдоговір.

Очевидно, що і банкрутство, і створення нової фірми були проведені «Sekkingstad AS», щоб позбутися профспілки та колдоговору. Ми не можемо погодитися з такою кричущою антипрофспілковою політикою.

Направте листи протесту менеджменту «Sekkingstad» і «Sund Laksepakkeri».


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Stop spam!
Enter the number 3840 here:

Thank you

Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
eva@sundlaksepakkeri.no, kjersti@sundlaksepakkeri.no, liudas@sundlaksepakkeri.no, piotr@sundlaksepakkeri.no, baard@sekkingstad.no