Іран: Свободу Мохаммеду Хабібі!

Разом з Education International- глобальною федерацією, яка об'єднує 396 професійних спілок і асоціацій з 171 країни, всього близько 32,5 мільйона викладачів і працівників освіти.

Іранський вчитель Мохаммед Хабібі був засуджений до десяти з половиною років тюремного ув'язнення 4 серпня 2018 року. Вирок Ісламського революційного суду також передбачає заборону займатися громадською та політичною діяльністю впродовж двох років, заборону на виїзд за кордон на два роки та 74 удари батогом. Мохаммед Хабібі є членом Професійної асоціації вчителів в Тегерані. Він один з багатьох профспілкових активістів, які сьогодні зазнають переслідувань з боку держави за свою законну діяльність.
Хабібі був заарештований в травні під час мирної акції протесту. Родичі, які відвідували його у в'язниці, повідомили про жорстоке поводження та нестерпно суворі умовиутримання, але державні органи продовжують відмовляти йому в невідкладній медичній допомозі.
Нам потрібна ваша підтримка, щоб закликати владу Ірану до беззастережного та негайного звільнення Хабібі.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Stop spam!
Enter the number 3877 here:

Thank you

Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
media@rouhani.ir, iran@un.int, secretariat@iranembassy.be, rights@ei-ie.org