Ця кампанія закрита.Білорусь: Зупинити насильство - захистити демократію та права людини

````
У співдружності з БНП, БКДП, Міжнародною конфедерацією профспілок, Європейською конфедерацією профспілок, глобальними профспілками IndustriALL і IUF .

9 серпня в Республіці Білорусь пройшли президентські вибори. Вони знову були відверто сфальсифіковані на користь багаторічного правителя Лукашенко. Це викликало шквал народних протестів. Сили безпеки відповіли безпрецедентним терором: масовими арештами, побиттям і тортурами протестуючих. Країною прокотилася хвиля спонтанних тимчасових зупинок роботи. Робітники почали створювати страйкові комітети для підготовки до загального страйку на підтримку демократичних перетворень.
Серед вимог страйкарів: визнати результати президентських виборів недійсними, звільнити всіх політв'язнів і демонстрантів, запобігти переслідуванню учасників страйку і скасувати систему короткострокових контрактів. Адміністрація та служби безпеки підприємств чинять тиск на страйкарів, членів страйкових комітетів та їх сім'ї. Багатьом погрожують звільненням. Найактивніших затримують спецслужби.
Ми повинні допомогти зупинити хвилю насильства.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
info@belpc.by, mail@mfa.gov.by, bnpsoligorsk@gmail.com, cr@sovrep.gov.by