Ця кампанія закрита.Алжир: звільнити жінок-в'язнів совісті

У партнерстві з Public Services International (Інтернаціонал громадського обслуговування), Глобальною федерацією профспілок, в яку входять понад 700 профспілок, що представляють 30 мільйонів працівників у 154 країнах світу

Після масових протестів проти повсюдної корупції в Алжирі (так званий Рух Хірак) і протестів після грудневих президентських виборів репресії в країні посилилися, нікого не жаліючи, включаючи профспілкових активістів.
3 січня 2021 року Даліла Тоуат була засуджена до 18 місяців тюремного ув'язнення за протидію примусовим президентським виборам. З тих пір вона оголосила голодування. Інша вчителька Наміа Абделькадер знаходиться у в’язниці з 2 грудня 2020 року за те, що вона також висловилася проти виборів, боролася з несправедливістю та корупцією.
Жінки з незалежної національної профспілки державних службовців Алжиру Femmes SNAPAP закликають до негайного звільнення Даліли Тоуат і Наміі Абделькадер – вчителів і в'язнів совісті.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
president@el-mouradia.dz, contact-mdn@mdn.dz, communicationmtess@gmail.com, contact@mjustice.dz, rights@world-psi.org, snapap_snata@yahoo.com, femmesnapap@yahoo.fr