Ця кампанія закрита.Білорусь: найсильніша атака на профспілки в Європі у цьому столітті

``
Спільно з International Trade Union Confederation, European Trade Union Confederation, Building and Wood Worker's International, IndustriALL, International Union of Food, Agricultural, Hotel, Restaurant, Catering, Tourism, Tobacco and Allied Workers' Associations, и UNI Global Union.

19 квітня стало чорним днем в історії незалежного профспілкового руху Білорусі. Комітет держбезпеки заарештував понад десять профспілкових активістів, зокрема майже всіх профспілкових лідерів. У тому числі голову Конгресу демократичних профспілок (БКДП) Олександра Ярошука, його заступника Сергія Антусевича, голова Вільної профспілки Миколу Шараха. В одного з заарештованих, голови Вільної профспілки металістів (СПМ) Олександра Бухвостова виникли проблеми із серцем і його було доставлено до лікарні.
Протягом десятиліть незалежний профспілковий рух Білорусі рішуче виступав проти диктаторського режиму Олександра Лукашенка. Незважаючи на жорсткі політичні репресії в країні, БКДП відкрито засудила вторгнення Росії в Україну та вимагала виведення російських військ із території Білорусі.
Глобальні профспілки, Міжнародна організація праці, Amnesty International виступили з різким засудженням арештів та закликали припинити репресії. Ми вимагаємо негайного звільнення всіх активістів та припинення переслідування незалежних профспілок у Білорусі.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
usaun@mfa.gov.by, germany@mfa.gov.by, belgium@mfa.gov.by