Гватемала: лідери профспілки ув'язнені за укладення колективної угоди

Спільно з Національною профспілкою працівників охорони здоров'я Гватемали (SNTSG) та Інтернаціоналом Громадського Обслуговування (PSI), глобальною федерацією профспілок, що представляє 20 мільйонів працівників, які надають громадські послуги в більш ніж 160 країнах.

В останні місяці Гватемала переживає інституційну кризу, яка наразі стала ще більш гострою. В цей період уряд Джиммі Моралеса систематично нарощував переслідування лідерів громад, активістів, журналістів і профспілкових діячів.
Генеральний секретар Національної профспілки працівників охорони здоров'я Гватемали (SNTSG) Луїс Альпірез Гузман і Дора Регіна Руано з тієї ж організації нещодавно були ув’язненні майже на десять днів (з 17 по 28 січня) за участь в переговорах щодо укладення колективної угоди між профспілкою та Міністерством охорони здоров’я, які відбулися ще у 2013 році.
Нинішній уряд звинувачує їх у «зловживанні владою», оскільки Міністерство охорони здоров'я не має достатньо коштів для виконання своїх зобов'язань в рамках колективної угоди.
Незважаючи на те, що їх звільнили з в'язниці, обидва лідери профспілки залишаються під домашнім арештом.
SNTSG та PSI розпочали невідкладну кампанію, щоб домогтися від уряду Гватемали негайно відмовитися від усіх звинувачень проти Дори Регіни Руано та Луїса Альпіреза Гузмана та припинити репресії проти всіх лідерів громад, активістів, журналістів і профспілок.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Stop spam!
Enter the number 4055 here:

Thank you


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Yes:
No:Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
informacion@secretariaprivada.gob.gt, llopez@vicepresidencia.gob.gt, cuervoboj@hotmail.com, rights@world-psi.org