Ізраїль: 10bis повинні негайно припинити знищення профспілки

У співпраці з Гістадрут Histadrut, національним профспілковим центром Ізраїлю.

10bis, ізраїльське відділення нідерландської глобальної компанії з доставки їжі Just Eat Takeaway.com, позбавляє своїх працівників права на створення профспілки. Продовольчі кур'єри невпинно працювали під час пандемії COVID-19, ризикуючи собою, щоб зберегти продовольчий сектор і задовольнити потреби сотень тисяч клієнтів під час пандемії. У жовтні 2020 року половина кур'єрів 10bis, об'єднаних в Гістадрут, зажадали страхування кур'єрів і визнання їх бонусів як частини їх зарплати. Але компанія намагалася запобігти створенню профспілки, залякувала організаторів, відмовилася вести переговори з робітниками і спробувала звільнити лідера робітничої ради. Хоча Just Eat Takeaway.com хвалиться своїм кодексом поведінки, що вони визнають право співробітників створювати профспілки або вступати в них за своїм вибором, їх реалізація залишається нереалізованою і являє собою не що інше, як просто слова на папері. Приєднуйтесь до нас, щоб повідомити Just Eat Takeaway.com про спроби знищення профспілки з боку 10bis, та зажадати від них визнання робітничої ради, початку добросовісних переговорів і припинення намірів звільнення представників працівників.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Stop spam!
Enter the number 4777 here:

Thank you


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Yes:
No:Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
avitals@histadrut.org.il, jitse.groen@takeaway.com, tomer.fefer@takeaway.com, nurit.shaked@takeaway.com, 10bislabor@gmail.com