Ця кампанія закрита.Казахстан: профспілковий діяч Єрлан Балтабай знову у в'язниці!

У партнерстві з Міжнародною конфедерацією профспілок, IndustriALL, і КНПРК - Конфедерацією незалежних профспілок Республіки Казахстан.

У липні цього року Єрлан Балтабай, лідер незалежної профспілки працівників паливно-енергетичного комплексу Казахстану, був засуджений до семи років позбавлення волі за політично вмотивованими звинуваченнями. Після його ув’язнення відразу ж пішла величезна міжнародна мобілізація профспілок, в тому числі кампанія LabourStart, яку підписали тисячі людей із закликом до його звільнення. У серпні поточного року він був звільнений з в'язниці після помилування президентом і зміг повернутися додому до своєї сім'ї.

Наразі його знову ув’язнили.
Його семирічний термін був замінений штрафом. Балтабай відмовляється платити штраф, тому що він не винен. Він вимагає права оскаржити свій вирок. Влада Казахстану посадила його до в’язниці, призначивши йому новий п'ятимісячний термін.
В очах казахстанської влади справжній злочин Балтабая – це захист прав трудящих. Вони сподіваються, що міжнародний профспілковий рух забув про нього.

Давайте покажемо їм, що вони помиляються. Відправте повідомлення казахській владі, закликавши їх зняти всі звинувачення, звільнити його з в'язниці, відновити його права та зняти заборону на проведення громадської діяльності, включаючи профспілкову.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
akorda.press@gmail.com, mission@kazakhstan-geneva.ch, kazakhstan@un.int, knprkcampaign@gmail.com