Ця кампанія закрита.Філіппіни: Насильство та репресії проти профспілки вчителів

У співпраці з Інтернаціоналом освіти, глобальною профспілковою федерацією, яка об'єднує 396 асоціацій і профспілок в 171 країні світу і представляє 32,5 мільйона викладачів та інших працівників освітніх установ.

Інтернаціонал освіти закликає працівників усього світу засудити насильство і репресії щодо однієї з найбільших і найбільш активної вчительської профспілки Філіппін - Альянсу відповідальних вчителів (Alliance of Concerned Teachers, ACT).
Один з регіональних координаторів Альянсу був заарештований в ході чергової каральної акції, спрямованої проти профспілок, правозахисних та громадських організацій Філіппін. Репресії тривають, і Альянс боїться, що все більша кількість членів організації потраплять під їх удар. Альянсу довелося тимчасово закрити свій офіс, щоб не наражати на небезпеку працівників, членів і лідерів профспілки.
Антипрофспілкова репресивна атмосфера президентства Родріго Дутерте змушує профспілкових активістів, викладачів і наукових працівників побоюватися за свої права і свою безпеку. Вчительська профспілка отримала так звану «червону мітку» від філіппінського уряду, яка б означала, що організація розглядається як така, що представляє загрозу державі.
Раймонд Базиліо, генеральний секретар Альянсу відповідальних вчителів, з січня 2019 роки не раз стикався з погрозами свого життя. Профспілкові активісти виявляються Філіппінською національною поліцією та вносяться в списки «терористів». Нещодавно двоє викладачів, членів Альянсу, були застрелені в навчальному класі, де вони вели урок, невідомими людьми в масках прямо на очах учнів.
Інтернаціонал освіти глибоко стурбований останніми подіями, які свідчать про триваюче серйозне погіршення ситуації з правами людини і профспілковими правами на Філіппінах.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
pcc@malacanang.gov.ph, brusselspe@gmail.com, newyork.pm@nypm.org