Ця кампанія закрита.Казахстан: Профспілка працівників ПЕК під загрозою примусової ліквідації

Кампанія проводиться спільно з Міжнародною конфедерацією профспілок (МКП), Глобальним союзом IndustriALL, Моніторинговою місією з трудових прав в Центральній Азії.

У Казахстані тривають репресії проти незалежних профспілок. У 2017 році були примусово ліквідовані Конфедерація незалежних профспілок Республіки Казахстан і ряд її членських організацій, багато профспілкових лідерів зазнали кримінального переслідування та ув'язнення. Тепер під загрозою ліквідації перебуває Галузева профспілка працівників паливно-енергетичного комплексу. Позов про примусове припинення діяльності профспілки поданий владою з ініціативи кількох нафтових компаній - Oil Construction Company, West Oil і «Бозаши Транс Күрилис», що входять в структуру державної корпорації «Казмунайгаз». Підтримайте незалежні профспілки Казахстану і направте лист протесту владі країни з вимогами зупинити тиск на профспілки і поважати права трудящих.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
press@akorda.kz, press@prokuror.kz, nursultan@mfa.kz, Smimazh@parlam.kz, lgibaeva@parlam.kz, info@parlam.kz, press_mtszn@mail.ru, kense@enbek.gov.kz, kanc@adilet.gov.kz, pressa@sud.kz, pressa.sud@mail.ru, knprkcampaign@gmail.com