Ця кампанія закрита.XPO: Час поговорити про вашу поведінку

LabourStart веде цю кампанію спільно з Міжнародною федерацією транспортників (МФТ), глобальним об'єднанням 690 профспілок, які представляють більше 19,7 мільйонів працівників в 153 країнах.

«XPO Logistics», одна з найбільших глобальних логістичних компаній, піддається все більшій критиці за свою антиробочу і антипрофспілкову поведінку в Європі та США.
У жовтні 2017 року Лінда Джо Ніл, співробітниця складу компанії «Verizon», що знаходиться під управлінням XPO, в американському місті Мемфіс, штат Теннессі, померла на робочому місці, тому що менеджмент протягом 56 хвилин відмовляв їй у медичній допомозі.
За останні місяці на адресу компанії надійшли численні звинувачення від жінок, що складаються в картину систематичної гендерної дискримінації (особливо - щодо вагітних співробітниць), сексуальних домагань і примушування до роботи в небезпечних умовах.
Однак незважаючи на те, що компанії відмінно відомо, що відбувається на її підприємствах, XPO відмовляється взяти на себе зобов'язання щодо зміни ситуації, політики і практики управління.
Підпишіть лист до виконавчого директора XPO Бредлі Джекобса і членам ради директорів компанії з закликом почати переговори з МФТ і вирішити проблеми, до яких привертають увагу робітники.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
xpoworkersunited@gmail.com, Bradley.Jacobs@XPO.com, Malcolm.wilson@xpo.com, amdesalva@gmail.com, mgj@jesselsoncapital.com, Gena.ashe@xpo.com, Meghan.henson@xpo.com