קמפיין זה הסתייםקנדה: עובד הדואר הוכרחו לשוב לעבודה. תומכיהם עצורים

בשיתוף עם איגוד עובדי הדואר הקנדי, המייצג כ-50,000 חברים מכל רחבי קנדה.

ב-27 בדצמבר נפל דבר. ממשלת קנדה חוקקה חוק המחייב את 50,000 עובדי הדואר בקנדה לשוב לעבודה לאחר 5 שבועות של שביתה לסירוגין. חיובם בחוק לשוב לעבודה פוגע אנושות ביכולתם לנהל מו"מ להסכם קיבוצי הוגן שישמור על תנאי עבודתם ועל זכותם לשבות לפי כתב הזכויות והחירויות הקנדי.
בשלילת זכותם של העובדים לשבות מאותת ממשלת קנדה כי זכויות המעסיקים גוברות על חירויות האדם, האזרח והעובד הקנדי.
במשך למעלה משנה, איגוד עובדי הדואר הקנדי (CUPW) מנסה להגיע להסכם קיבוצי שיפתור את בעיות העומק של עובדי הדואר: שיעור מרקיע שחקים של תאונות עבודה, אי-שוויון, שעות עבודה נוספות והעסקת עובדי קבלן.
לא רק שהממשלה פגעה בזוכת השביתה היא גם חייבה את העובדים לשוב לעבודה מבלי להסדיר את הבעיות האלה, ובתקופה העמוסה ביותר בשנה.
לאחר שחוק השבת עובדי הדואר עבר חברי תנועת הפועלים בקנדה, מגובים בפעילים זכויות נוספים פתחו בשורת הפגנות ומחאות. חלקם נעצרו ללילה ושוחררו בערבות.
למעוניינים לתרום לקרן לסיוע משפטי לאותם עצורים: https://www.gofundme.com/support-the-halifax-6
הגנה על זכותם החוקית של עובדים לשבות היא עניין בסיסי וראוי להגנה. המעסיקים והממשלות מעולם לא נתנו לתנועת הפועלים שום זכות שתנועת הפועלים לא נאבקה עליה. עזרו לאיגוד עובדי הדואר הקנדי להגן על זכותם לשבות. שלחו את המסר לממשלת קנדה.
המסר שלכם ישלח לכתובות הדוא"ל הבאות:
justin.trudeau@parl.gc.ca, Carla.Qualtrough@parl.gc.ca, Patty.Hajdu@parl.gc.ca, Jessica.L.McDonald@canadapost.postescanada.ca, feedback@cupw-sttp.org