if (ua eq "eo") { } elsif (ua eq "fr") { } else { }

Індія: удар по правам робітників

Спільно з глобальним союзом IndustriALL, Інтернаціоналом працівників освіти (EI), Міжнародною Федерацією Транспортних Робочих (ITF), Інтернаціоналом Громадської Обслуговування (PSI), Інтернаціоналом будівельників і деревообробників (BWI), Міжнародним союзом працівників харчової та суміжних галузей (ІUF), UNI і Міжнародною Конфедерацією Профспілок (ITUC).

Спільно з глобальним союзом IndustriALL, Інтернаціоналом працівників освіти (EI), Міжнародною Федерацією Транспортних Робочих (ITF), Інтернаціоналом Громадської Обслуговування (PSI), Інтернаціоналом будівельників і деревообробників (BWI) і Міжнародною Конфедерацією Профспілок (ITUC).
Багато штатів Індії використовують коронавірусну кризу як привід для припинення дії трудового законодавства і наступу на права трудящих, оскільки центральний уряд Нарендри Моді продовжує атаки на профспілки.
Штати Уттар-Прадеш, Мадхья-Прадеш, Гуджарат і Хімачал-Прадеш оголосили про масштабні зміни, збільшивши робочий день з 8 до 12 години, ввівши фіксований термін трудових контрактів і призупинивши дію ряду статей трудового законодавства. Багато інших штатів також внесли зміни.
Ці зазіхання на права трудящих були здійснені указами виконавчої влади, в момент, коли законодавчі асамблеї і парламент не могли проводити засідань. Ці зміни були внесені без консультацій з профспілками і підривають основоположні принципи і права в сфері праці.
Уряд Індії має скасувати ці зміни, зміцнити трудову інспекцію і гарантувати доступ до соціального забезпечення для всіх.


Ви можете допомогти! Напишіть ваше ім'я та електронну адресу, потім натисніть на кнопку «відправити повідомлення» внизу цієї сторінки.

ПІБ:
[ обов'язково ]
Електронна адреса:
[ обов'язково ]
Ваша профспілка / ваша організація
Ваша країна:
Ви можете написати ваше приватне повідомлення тут або можете відправити вже підготовлений текст.


Stop spam!
Enter the number 4382 here:

Thank you


Якщо ви хочете отримувати інформацію про нові термінові кампанії в майбутньому, будь ласка, поставте галочку тут:

Yes:
No:Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
pmh7rcr@gov.in, cmup@nic.in, vijaybhairupani@gmail.com, cm-hp@nic.in, jr.thakur@nic.in, cmrajasthan@nic.in, cmharyana@nic.in, cm-ua@nic.in, cm@assam.gov.in, cm.goa@nic.in, mla.taleigao.gvs@gov.in, cm@mp.nic.in, pslabour@mp.gov.in, sahabhag.maharashtra@gov.in, cmo@punjab.gov.in