Ця кампанія закрита.Камбоджа: Звільнити ув'язненого профспілкового лідера!

``
Спільно з Міжнародною конфедерацією профспілок , яка представляє 200 мільйонів робочих в 163 країнах світу.
А також Інтернаціоналом освіти, глобальною федерацією, що нараховує 384 профспілки в 178 країнах, із загальною чисельністю 32,5 мільйона чоловік.

Міжнародна конфедерація профспілок потребує вашої підтримки в боротьбі за звільнення Ронг Чуня, голови Камбоджійської конфедерації профспілок, і Сор Сакніка, голови Камбоджійської асоціації працівників неформального сектору економіки. Ронг Чунь був заарештований 31 липня за висловлювання з приводу втрат сільськогосподарських земель і порушення кордону між Камбоджею і В'єтнамом, які були кваліфіковані як підбурювання до вчинення тяжкого злочину. Раніше він очолював пікети проти закриття швейної фабрики і закликав уряд до поліпшення поточного становища в області прав людини. До протестів з вимогою його звільнення приєднався Сор Сакнік. 7 серпня він також був заарештований за підбурювання. 10 серпня Оук Чаяві, колишня голова Камбоджійської незалежної асоціації вчителів, піддалася нападу невідомих по дорозі додому після відвідування Ронг Чуня у в’язниці.
Уряд Камбоджі порушує право на свободу асоціації та висловлення думок з метою змусити замовкнути профспілкових активістів і заглушити протести робітників, що чинять опір економічному занепаду і репресіям.
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
camemb.gva@mfaic.gov.kh, camemb.bel@mfaic.gov.kh, Ithsamheng@gmail.com