פוארטו ריקו: תמכו בעובדי חברת החשמל ומנעו את ההפרטה

UTIER, איגוד עובדי החשמל וההשקיה בפוארטו ריקו אשר עובדיו התאגדו על מנת להגן על האינטרסים הבסיסיים ועל זכויות האדם והעובד הבסיסיות של כל האנשים העובדים. אנחנו מאמינים שחשמל ואנרגיה הם זכות אדם בסיסית ולא מוצר צריכה.
בשיתוף עם התאגדות עובדי המגזר הציבורי הבינלאומית, פדרציית בינלאומית המאגדת למעלה מ-700 איגודים מקצועיים, המייצגים למעלה מ-30 מיליון עובדים מ-154 מדינות וכן,

מושל פוארטו ריקו מנצל את הפרטת משק החשמל כדי לפגוע בכוחו של איגוד העובדים UTIER - האיגוד העצמאי הותיק ביותר באי שמייצג את עובדי משק החשמל למעלה מ-79 שנים. הממשלה העבירה את האחריות על תפעול רשת ההולכה לחברה הפרטית "LUMA לומה אנרגיה" החל מ-1 ביוני.

לומה אנרגיה סרבה להכיר בהסכם הקיבוצי הקיים ולמעלה מ-3,000 עובדים פתחו בשביתה ומסרבים לעבוד עבור לומה בתנאים אותם היא מנסה לכפות.

המושל יישם את החוזה, למרות התנגדות העובדים וכתוצאה מכך ללומה אין מספיק עובדים מיומנים מה שמסכן את אספקת החשמל לאי כולו. מצד שני, אלפי חשמלאים מומחים הופנו דרך סוכנויות השמה ממשלתיות לעבודות לא מותאמות ובשכר ובתנאים נמוכים יותר.


דרשו ממשלת פוארטו ריקו לכבד את זכויות עובדי חברת החשמל של האי ולהשיבם לעבוד תחת ההסכם הקיבוצי הקיים.

לסרטון בספרדית: https://www.youtube.com/watch?v=K1tJ71WNhwI


אתם יכולים לעזור! כתבו כאן את שמכם ואת כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, הפעילו את הלחצן "שלח הודעה" בתחתית דף זה.

שם
שדה חובה
כתובת דוא"ל
שדה חובה
הארגון \ האיגוד הקצועי אליו אתם משתייכים
המדינה שלכם:
כתבו כאן את המסר שלכם או העתיקו את המסר שמופיע


Stop spam!
הקש את המספר 4985 :

תודה רבה


אני רוצה לקבל הודעות על קמפיינים של פעולה דחופה מלייבורסטרט

Yes:
No:המסר שלכם ישלח לכתובות הדוא"ל הבאות:
utieroficial@gmail.com, oficialdeinformacion@fortaleza.pr.gov, secretariadelagobernacion@fortaleza.pr.gov, secretario@estado.pr.gov