Ця кампанія закрита.Польща: Поновити звільнених профспілкових лідерів в Castorama!

Спільно з UNI Торгівля, підрозділом Глобальної спілки UNI, що представляє понад 20 мільйонів працівників сфери обслуговування з 150 країн. UNI Торгівля нараховує 4 мільйони зайнятих у сфері оптової та роздрібної торгівлі, об'єднаних в 160 профспілок.

UNI Commerce закликає профспілкові організації та працівників по всьому світу звертатися в Castorama з вимогою про поновлення на роботі десяти профспілкових активістів в Польщі.
Castorama є брендом транснаціональної британської компанії Kingfisher, що спеціалізується на роздрібній торгівлі товарами для благоустрою та ремонту будинків. У компанії трудяться 12 тисяч працівників у 80 магазинах по всій Польщі. Профспілка працівників торгівлі NSZZ Solidarnosc, членська організація UNI, почала органайзинговую кампанію в Castorama.
У відповідь роботодавець активізував свою антипрофспілкову діяльність у вересні 2018 року і звільнив всіх десятьох профспілкових лідерів в Castorama в Польщі, включаючи Войцеха Каспршика, голови відділення профспілки «Солідарність». Роботодавець намагався виправдати звільнення співробітників « проведенням діяльності на шкоду компанії» і «нанесенням шкоди іміджу». Однак, вони всього лише використовували інтернет-платформи і соціальні мережі для допомоги працівникам в їх об'єднанні. Також вони хотіли висловити свою думку про вороже ставлення роботодавця до профспілок і ухилення від соціального діалогу.
Профспілка і працівники продовжують боротися. Міжнародна солідарна підтримка може розширити можливості працівників Castorama в Польщі в їх боротьбі та підштовхнути роботодавця до перегляду його рішення.
Ви можете підтримати працівників Castorama в Польщі, надіславши електронного листа генеральному директору і місцевому керівництву компанії.

Подивіться відео за посиланням
Ваше повідомлення буде відправлено за наступними електронними адресами:
corpcomms@kingfisher.com, sebastien.krysiak@castorama.pl, slawomir.rogowiec@castorama.pl, solidaritywithcastoramaworkers@gmail.com