אלג'יריה: שחררו את ראמזי דארדאר - פעיל איגוד שנכלא בעקבות תלונת שווא

בשיתוף עם אינסטריאלל,איגוד עובדי המגזר הציבורי PSI,פדרציית האיגודים הבינלאומית IUF האיגודים הגלובליים

במשך שנים רבות פעילי האיגודים המקצועיים באלג'יריה דורשים הכרה בזכות להתאגד. פעילי האיגודים מדוכאים, והדיכוי עלה לאחרונה שלב, כתגובת נגד להקמת התנועה הדמוקרטית היראק. ראשי האיגודים מפוטרים, משרדי האיגודים נסגרים בצווים משטרתיים ופעילים נכלאים בהאשמות שווא.

ב-30.6.21 משטרת אלג'יריה עצרה את ראמזי דארדאר, מכונאי שנבחר לעמוד בראש איגוד עובדי התעשייה האלג'יראי (UAI) המאגד את עובדי התעשייה והמסונף בעצמו לקונפדרציית האיגודים העצמאית COSYFOP. דארדאר מואשם בטרוריזם ובחתירה תחת מוראל הצבא והאומה בעקבות פרסומיו ברשתות החברתיות.

האיגודים העולמיים אינדסטריאלל, איגוד עובדי המגזר הציבורי העולמי ופדרציית האיגודים הבינלאומית קוראים לארגון העבודה הבינלאומי להתערב ולדרוש מממשלת אלג'יריה לשחרר את דארדאר ולבטל את האישומים כנגדו. ממשלת אלג'יריה בעבירה, בתגובה, את דארדאר לאגף הנידוים למוות למרות שעדיין לא נקבע מועד לתחילת משפטו. לפי הדיווחים מצבו הגופני והנפשי מתדרדר מיום ליום.

אנחנו קוראים לממשלת אלג'יריה לשחרר באופן מיידי וללא תנאים את ראמזי דארדאר ולכבד את זכותם הדמוקרטית של העובדים להתאגד לפי הסטנדרטים הבינלאומיים של אמנות ארגון העבודה הבינלאומי.


אתם יכולים לעזור! כתבו כאן את שמכם ואת כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, הפעילו את הלחצן "שלח הודעה" בתחתית דף זה.

שם
שדה חובה
כתובת דוא"ל
שדה חובה
הארגון \ האיגוד הקצועי אליו אתם משתייכים
המדינה שלכם:
כתבו כאן את המסר שלכם או העתיקו את המסר שמופיע


Stop spam!
הקש את המספר 5024 :

תודה רבה


אני רוצה לקבל הודעות על קמפיינים של פעולה דחופה מלייבורסטרט

Yes:
No:המסר שלכם ישלח לכתובות הדוא"ל הבאות:
President@el-mouradia.dz, contact@mjustice.dz, contact@mission-algeria.ch, consulat-algerie@consulat-algerie.ch, secretariat@consulatalgerie.be